16.06.2013 Mecz z Chwaszczynem w Kowalach
Ładowanie...

Aktualności

5-0 z Gryfem w Goręczynie w... dziewięciu !

• autor: cirekm, 2014-04-05 15:42

W drugim meczu rundy wiosennej zanotowalismy 3 pkt. i bardzo pewne zwycięstwo nad Gryfem w Goręczynie 5-0 (4-0). Wygrana powinna być znacznie wyższa, gdyż przynajmniej drugie tyle stuprocentowych sytuacji zostało zaprzepaszczonych. Niestety był ktoś (??!) w zespole kto nie wie, że piłka nożna to gra zespołowa.

Zespół rywali okazał się bardzo słabym przeciwnikiem a większe kłopoty w grze od gospodarzy sprawiały warunki w jakich przyszło toczyć walkę, wiatr oraz fatalna nawierzchnia boiska. Kto narzeka na naszą murawę powinien przyjechać do tej miejscowości i pobiegać po tym... "boisku"!. Wówczas Kowale byłyby dla niego prawdziwą... PGE Areną!

Mecz od początku do końca - mimo gry w dziewiątkę - toczył się pod zdecydowane dyktando naszej drużyny. W 13 min. po podaniu Kamyka prowadzenie uzyskał Grzybek. W 22 min. Oli dośrodkował z rzutu rożnego i drugą bramkę strzałem głową zdobył Panda. Trzeci gol to całkowita zasługa Kamyka w 38 min. Najpierw wywalczył rzut wolny, a później popisał się technicznym uderzeniem pod poprzeczkę z ponad 25 metrów. W dwie minuty później padła czwarta bramka. Oli uruchomił w przodzie dalekim podaniem Pandę, który wyprzedził obrońców, przerzucił piłkę nad wybiegającym do przodu bramkarzem i głową wpakował ją do pustej bramki. W drugiej połowie obraz gry się...

obraz gry się nie zmienił. Padł jedynie jeden gol, gdyż raz po raz nasi zawodnicy prześcigali się w nieudolności! Swoją bramkę zdobył Kasper, który trafił z kilku metrów do pustej siatki po centrze z kornera Oliego i potwornym zamieszaniu pod bramką rywali. Przeciwnicy swój pierwszy strzał na naszą bramkę oddali dopiero w 57 min., kiedy to przed golem z rzutu rożnego uratował nas słupek!

Skład: Kozak - Lisiecki, Leśniewski, Kamiński, Lendzion, Górecki, Przygoda, Kloskowski, Grzywa.

Uwaga! - treningi są późną porą o 17.30 we wtorek i o 18.45 w czwartek i może warto by było się na nie pofatygować aby później na meczach nie kopać się w... czoło???!

Zapraszamy, bo nastepny przeciwnik to GKS Przodkowo.